TP-Link TL-SM311LS V3 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s 1310 nm
TL-SM311LS V3 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s 1310 nm
€23,17
TP-Link

TL-SM311LS V3 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s 1310 nm

EUR 23,17

TP-Link TL-SM311LS V3 netwerk transceiver module Vezel-optie

Op voorraad (1)
1 - 2 werkdagen
Aantal
- +
Beschikbaar in de winkel: Beschikbaarheid controleren

Beschikbaar in de winkel

Sluiten
Productomschrijving
De TL-SM311 Fiber Module Card is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten.

SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125 µm. Merkcompatibiliteit: TP-Link, Compatibele producten: T3700 series, T2700 series, T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series,..., Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 3.3 V
Product informatie
Merk TP-Link
SKU TL-SM311LS
EAN 6935364030216
Wat onze klanten zeggen

average of 0 review(s)

Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
* We'll never share your email with anyone else.
Mijn account
U bent niet ingelogd. Log in om deze pagina te bekijken, of registreer u voor Mijn Bestelpoort.
Winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg
Menu
Zoeken
Search suggestions
Geen producten gevonden...
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »